Šis koncerts — nav tikai mūzika. Tas ir pauze. ⏸️ Iespēja vienā vakarā izslēgt ārējo troksni un ieslēgt savu iekšējo skaņu. Dzirdēt ne tikai čellu un klavieres, bet arī sevi.
✨ Mājīgo zāļu klusumā divu ģēniju-romantiķu, Šūmaņa un Šūberta, mūzika kļūs par jūsu ceļvedi skaistuma un harmonijas pasaulē.
Šo burvību jums radīs virtuozais čellists Kirils Varjaš un smalki jūtoša pianiste Tatjana Čigorska.
Kur un kad mēs palēninām laiku?
📍 2025. gada 11. oktobris, 17:00 Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejs, Rīga
📍 2025. gada 18. oktobris, 18:00 Tubina saal, Tartu
🔥Ir mūzika, kas runā ar jums kā vistuvākais draugs. Sākumā — piesardzīgā čukstā, daloties ar kaut ko sirsnīgu. Un tad, sakrājusi drosmi, aizraujās kaislīgā, galvu reibinošā lidojumā, aizraujot jūs līdzi.
Tieši tādu jūs dzirdēsiet Roberta Šūmaņa "Adagio un Allegro", op. 70 — ārkārtīgi godīgu stāstu par to, kas notiek pašā sirdī.
❤️Tas ir saruna bez vārdiem, kurā ir vieta gan klusajai maiģībai, gan visu aprijnošajai jūtu vētrai.
Noklausieties šī darba fragment