Kontserdil osalevad
Mihhail Bulytšov-Okser
klaver
Pianist Mihhail Bulytšov-Okser, keda kriitikud on tunnustanud tema intellektuaalse stiili ja puhta poeesia eest, debüteeris 14-aastaselt koos Manhattan Symphony Orchestra'ga.

Michael on esinenud paljude tuntud dirigentidega ning maailma prestiižikatel lavadel, sealhulgas Carnegie Hallis ja Kennedy Keskuses.

Hooajal 2023-2024 astub ta üles koos legendaarse viiuldaja Shlomo Mintziga, esineb soolokontsertidega Roomas, Hiinas ja Washingtonis, samuti Eesti Rahvusorkestriga ja Hispaania kammerorkestriga Reus.


Bulytšov-Okser on ka George Gershwin nimelise rahvusvahelise muusikakonkursi ja muusikafestivali Classical Hugs korraldaja, mis viib läbi meistriklasse ja kontserte Lätis, Leedus, Eestis ja Soomes.
Emanuel Salvador
viiul (Portugal)
..
Miriam Davis
viiul
Miriam Davis on Briti viiuldaja, kes esineb üle maailma nii solisti kui ka kammermuusikuna. Ta on esinenud paljudes kuulsates saalides ja saanud mitmeid auhindu rahvusvahelistel konkurssidel.

Ta teeb koostööd tuntud muusikutega, sealhulgas pianisti Mihhail Bulõtšov-Oksjoriga. Miriam propageerib aktiivselt kaasaegset repertuaari ja spetsialiseerub romantilisele muusikale.

Alates 2017. aastast õppis ta prantsuse viiuldaja Philippe Graffini juures ning lõpetas Londoni Kuningliku Muusikakolledži. 2022. aastal oodatakse kontserte üle kogu Euroopa ja debüütalbumi "Ode to Lost Time" väljaandmist.

Miriam Davis on osalenud maailmakuulsate meistrikursustel ja on pühendunud viiuliõpetaja. Ta asutas ja juhib muusika veebiakadeemiat www.virtualvirtuoso.online.

23-aastaselt sai ta Liverpooli Kuningliku Filharmooniaorkestri esimeseks viiuldajaks ning teeb koostööd erinevate orkestritega. Kontserdihooajal 2023-2024 on kavas esinemised Mihhail Bulõtšov-Oksjeriga Carnegie Hallis ja rahvusvahelistel festivalidel.
Emilia Goch-Salvador
vioola (Poola)
..
Waldstein Trio
viiul /klaver/tšello (Inglismaa)
Greta Papa - viiul (Albaania/Kreeka) Miguel Ángel Villeda - tšello (Mehhiko) Christos Fountos - klaver (Küpros)

Waldstein Klaveritrio loodi 2022. aasta alguses Londonis ja saavutas varajase edu, olles ainukesed Londoni kolledži auhinnavõitjad CAVATINA kammermuusika intercollegiate konkursil Wigmore Hallis 2022. aastal.

Järgmisel aastal võitsid nad 1. preemia "4. rahvusvahelisel muusikakonkursil Viinis", mis viis esinemiseni Musikverein-Brahms Saalis Viinis; kohe pärast seda kutsuti nad osalema mainekal Evolution kammermuusikakursusel Banffi Kunsti- ja Loovuskeskuses Kanadas.

Naastes Londonisse, võitsid nad esimese preemia "Medici rahvusvahelisel muusikakonkursil", kuldpreemia ja eriauhinna parima professionaalse kammeransambli eest "Amadeuse rahvusvahelisel muusikaauhinnal" ning teise koha "Fanny Mendelssohni rahvusvahelisel konkursil", pärast mida neile pakuti Carne Trust kammermuusika stipendiumi Trinity Labani Muusika- ja Tantsukonservatooriumis. Hiljuti said nad Amadeuse rahvusvahelise muusikakonkursi 2023. aasta esimese preemia, mille järel esinesid nad Mozarteumis, Salzburgis, oktoobris ja seejärel Beethovenhausis, Bonnis.

Trio liikmed püüavad esitada mitte ainult standardset klaveritrio repertuaari, vaid ka uue muusika esiettekandeid: hiljuti tegid nad koostööd kolme elava heliloojaga Sem Hak (Holland), Valentina Ciardelli (Itaalia) ja Alice Conrad (Kanada).

Hiljutiste esinemiste hulka kuuluvad Brahmsi klaverikvartetid Maltal, Šostakovitši ja Mendelssohni triode ettekanded Kanadas ja Küprosel, kontserdid tšellisti Raphael Wallischemiga, Šostakovitši kammerteoste tsükkel ja Messiaeni "Aja lõpu kvartett" Londonis. Nad elavad kõik Londonis ja jätkavad trio kõrval ka iseseisvalt esinemist solistidena orkestritega Ühendkuningriigis.
Aleksei Bljahhin, Eesti
bariton
"Hariduselt olen füüsik, ametilt programmeerija.

10 aastat tagasi kohtusin suurepärase inimesega – Mihhail Kazinikuga, kes pani mind armuma klassikalisse muusikasse.

Kuigi mul ei ole muusikalist haridust, sain aru, et muusikast rääkimine on väga huvitav. Ja ma hakkasin korraldama kontsert-loenguid.

Kontsert-loengute autor ja juht:
2018 - "Ooperi saladused"
2019 - "Vene Romantismi muusika"
2020 - "Hõbeajastu luuletajate laulud ja romansid"
2021 - "Armastuse muusika"
2021 - "Ooperi 'Jevgeni Onegin' saladused"
2021 - "Füüsika ja muusika ajalugu"
2023 - "Hispaania muusika"
2024 - "Sina oled minu meloodia"
(Mõned neist kontsertidest on salvestatud ja kättesaadavad aadressil duoclassico.eu)

On Isabella Yurieva nimelise rahvusvahelise vene romansside esitajate konkursi laureaat.

Piletid
❗Need, kes on meie kontsertidel juba käinud, on märganud, et piletite hind ei ole kindlalt fikseeritud, see muutub pidevalt. Kuid üldine põhimõte on lihtne: mida varem te piletid ostate, seda odavamad nad teile on.

❗Pileti hind tõuseb umbes iga kahe või kolme päeva tagant. See on umbes nagu lennupiletitega, et mida lähemal lennule, seda kallimad on piletid.
See kontsert on üks 9-st festivali „Klassika kütkes“
kontserdist, mis toimuvad Tallinnas ja Tartus 19.07.2024 kuni 06.08.2024.

Vajutage seda nuppu, et saada teavet teiste festivali kontsertide kohta.

Teil on ka võimalus osta Tallinna 8 kontserdi abonement!
Kontaktandmed
aleksei.bljahhin@gmail.com
+372 5142 537
https://www.facebook.com/bljahhinaleksei
  • Aleksei Bljahhin