Kontserdil osalevad
Minna Krastev
viiul (USA)
Viiuldaja Minna Krastev, kuusteist aastat vana, õpib praegu Natasha Makhijani juures SFCM-i Pre-College osakonnas ja jätkab oma õpinguid Jory Fankucheniga. Minna on Palo Alto Kammerorkestri (PACO) liige. Ta on osalenud Crowden Chamber Music Workshopis, PrestoPACO ja PACO laagris, Villa Sinfonias. Ta on esinenud meistriklassides Robin Sharp, Ariana Kim, Liana Bérubé, Elena Chernova-Davis juhendamisel ja on olnud mitmete konkursside auhinnavõitja. Minna on Menlo-Atherton High School'i 11. klassi õpilane. Talle meeldib lugeda, matkata ja reisida.
Laura Linkola
Lotta Pauliina Rissanen, Anna-Lotta Pesonen
flööt (Soome)
...
Eri Yamamoto
klaver (Jaapan)
...
Cindy Zhu
klaver (Hiina)
Cindy Zhu on Hiina pianist, kes õpib kunstniku diplomit Royal Music College'is professorite John Byrne'i ja Sophia Gulyaki juures. Nõutud solistina esineb Cindy kontserdisaalides üle kogu maailma, sealhulgas Brahmsi Saal Viinis, Mozarteum Saal Salzburgis, Legnica Kultuurikeskus Poolas, Amaryllis Flemingi kontserdisaal Londonis ja teistes.

Cindy on võitnud auhindu mitmetel rahvusvahelistel ja riiklikel konkurssidel, sealhulgas esikoht 2020. aasta Yamaha Aasia Muusikavõistlusel, kuldmedal 2021. aasta KAWAI Aasia Noorte Klaverivõistlusel ja esikoht 2023. aasta Põhja Rahvusvahelisel Muusikavõistlusel. Ta on Yamaha ja DDPF-i stipendiaat.

Sündinud 1999. aastal, alustas Cindy klaveriõpinguid viieaastaselt ja andis oma esimese avaliku kontserdi 12-aastaselt. 16-aastaselt alustas ta professionaalset õpet Wuhan'i konservatooriumis Hiinas. Hiljem õppis ta Royal Music College'is ja lõpetas cum laude. Nüüd õpib ta RCM-is kunstniku diplomit. Cindy osaleb aktiivselt ka muusikafestivalidel, nagu

Rahvusvaheline Meistriklasside nädal Venemaal ja Conero Muusikafestival Itaalias. 2022. aastal osales ta SIMA Classicsi meistriklassis Poolas ja 2023. aastal Klavikologi muusikafestivalil Salzburgis.
Piletid
❗Need, kes on meie kontsertidel juba käinud, on märganud, et piletite hind ei ole kindlalt fikseeritud, see muutub pidevalt. Kuid üldine põhimõte on lihtne: mida varem te piletid ostate, seda odavamad nad teile on.

❗Pileti hind tõuseb umbes iga kahe või kolme päeva tagant. See on umbes nagu lennupiletitega, et mida lähemal lennule, seda kallimad on piletid.
See kontsert on üks 9-st festivali „Klassika kütkes“
kontserdist, mis toimuvad Tallinnas ja Tartus 19.07.2024 kuni 06.08.2024.

Vajutage seda nuppu, et saada teavet teiste festivali kontsertide kohta.

Teil on ka võimalus osta Tallinna 8 kontserdi abonement!
Kontaktandmed
aleksei.bljahhin@gmail.com
+372 5142 537
https://www.facebook.com/bljahhinaleksei
  • Aleksei Bljahhin