УМОВИ ПРОДАЖУ КВИТКІВ ТА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ


1. Aleksei Bljahhin FIE (організатор), реєстраційний номер 14236389, Külmallika 16 Tallinn Estonia 12616, тел. +372 5 142 537, aleksei.bljahhin@gmail.com організовує концерти та інші заходи та продає на них квитки, а також організовує платний перегляд записів концертів.

2. Оплата квитків відбувається банківським переказом або за допомогою платіжних систем таких як Stripe, PAYPAL, PAYSERA, MONTONIO, квитки надсилаються користувачеві в електронному вигляді після отримання оплати.

3. Покупець зобов'язаний надати організаторам свою діючу адресу електронної пошти для відправки квитків та розсилки новин.

4. Організатор може обмежити кількість квитків для одного користувача.

5. У користувача є право повернути квитки організатору, і організатор повертає оплату, але не пізніше ніж за 3 дні до початку заходу.

6. При купівлі пільгових квитків користувач повинен бути готовий пред'явити на контролі квитків, перед початком заходу, відповідні документи.

7. Для швидкого та зручного проходження платежів організатор співпрацює з фірмами:

7.1 PaySera https://www.paysera.ee/, Pilaitės pr. 16, Вильнюс, Представництво в Естонії: Tornimäe tn 5 Kesklinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10145, тел +3726165022.

7.2 Stripe, https://stripe.com/en-ee

7.3 Montonio https://montonio.com/ Staapli tn 12-13, Tallinn, Eesti

7.4 PAYPAL https://www.paypal.com/

8. Користувач має право в будь-який момент відмовитися від своєї згоди на використання його персональних даних, вимагати завершення обробки його даних, а також видалення або закриття зібраних персональних даних, в тому числі і видалення облікового запису Користувача. Користувач має право в будь-який момент вiдписатися вiд новин.