BILIETŲ PARDAVIMO IR ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO SĄLYGOS

BILIETŲ PARDAVIMO SĄLYGOS
Aleksejus Bljachinas, individuali veikla (organizatorius), registracijos numeris 14236389, Külmallika 16, Talinas, Estija, 12616, tel. +372 5 142 537, aleksei.bljahhin@gmail.com, organizuoja koncertus ir kitus renginius bei parduoda į juos bilietus, taip pat organizuoja mokamas koncertų įrašų peržiūras.

Bilietai apmokami bankiniu pavedimu arba naudojant mokėjimo sistemas, tokias kaip Stripe, PAYPAL, PAYSERA, MONTONIO, ir bilietai siunčiami elektroniniu paštu po apmokėjimo gavimo.
Pirkėjas privalo pateikti organizatoriui savo galiojantį el. pašto adresą bilietų ir naujienlaiškių siuntimui.
Organizatorius gali riboti bilietų skaičių vienam vartotojui.
Vartotojas turi teisę grąžinti bilietus organizatoriui, o organizatorius grąžina apmokėjimą, bet ne vėliau kaip per 3 dienas iki renginio pradžios.
Perkant lengvatinio tarifo bilietus, vartotojas privalo būti pasiruošęs prieš renginio pradžią pateikti atitinkamus dokumentus bilietų kontrolės metu.
Mokėjimų patogumui ir greičiui organizatorius bendradarbiauja su šiomis įmonėmis:
7.1 PaySera https://www.paysera.ee/, Pilaitės pr. 16, Vilnius, atstovybė Estijoje: Tornimäe tn 5 Kesklinna linnaosa, Talinas, Harju maakond 10145, tel +3726165022.
7.2 Stripe, https://stripe.com/en-ee
7.3 Montonio https://montonio.com/
Staapli tn 12-13, Talinas, Estija
7.4 PAYPAL https://www.paypal.com/

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO SĄLYGOS
Savo veikloje organizatorius vadovaujasi Europos Sąjungos Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu (GDPR). Visą reglamento tekstą galite rasti čia.
Organizatorius užtikrina, kad klientų asmens duomenų tvarkymas atitinka pagrindinius GDPR principus:
9.1 Teisėtumas, sąžiningumas ir skaidrumas: asmens duomenys tvarkomi teisėtai, sąžiningai ir skaidriai asmens duomenų subjektui.
9.2 Tikslų ribojimas: asmens duomenys renkami tik konkrečiais, aiškiai apibrėžtais ir teisėtais tikslais.
9.3 Duomenų minimizavimas: tvarkomi tik tie asmens duomenys, kurie būtini nurodytiems tikslams įgyvendinti.
9.4 Tikslumas: asmens duomenys turi būti tikslūs ir, jei reikia, atnaujinami.
9.5 Laikymo ribojimas: asmens duomenys saugomi ne ilgiau, nei būtina tikslams, dėl kurių jie buvo surinkti, įgyvendinimui.
9.6 Sąžiningumas ir konfidencialumas: asmens duomenys tvarkomi taip, kad būtų užtikrintas tinkamas asmens duomenų saugumas, įskaitant apsaugą nuo nesankcionuotos ar neteisėtos tvarkymo, taip pat nuo atsitiktinio praradimo, sunaikinimo ar pažeidimo, naudojant atitinkamas technines ir organizacines priemones.
Asmens duomenų naudojimas.
10.1 Bilietų ir patvirtinimų siuntimas. Po sėkmingo bilieto pirkimo ar renginio registracijos, organizatorius naudoja kliento pateiktus kontaktinius duomenis, pvz., el. pašto adresą, elektroninių bilietų, pirkimo patvirtinimų ir instrukcijų apsilankymui renginyje siuntimui.
10.2 Informavimas apie būsimus renginius ir naujienas. Organizatorius gali naudoti klientų kontaktinę informaciją naujienlaiškiams apie būsimus renginius, akcijas, naujienas ir kitus aktualius pasiūlymus siųsti. Prenumeratoriai gali bet kada atsisakyti naujienlaiškių.
10.3 Analizė ir paslaugų kokybės gerinimas. Organizatorius gali analizuoti pateiktus ir automatiškai surinktus duomenis (pvz., apie svetainės lankomumą, pirkimus, atsiliepimus), kad pagerintų savo paslaugas, optimizuotų asortimentą ir atliktų rinkos tyrimus.
10.4 Atsiliepimų ir skundų tvarkymas. Organizatorius naudoja kontaktinę informaciją bendravimui su klientais, jei kyla klausimų, skundų ar pasiūlymų iš kliento pusės. Tai gali apimti užsakymo detalių aiškinimąsi, techninių problemų sprendimą ar paslaugų kokybės skundų tvarkymą.
10.5 Organizatorius, be aiškaus duomenų savininko sutikimo, trečiosioms šalims kontaktinės informacijos neperduoda, išskyrus atvejus, numatytus įstatymuose.
Pasirinkite mokėjimo būdą.