PILETITE MÜÜGI JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE TINGIMUSED

PILETITE MÜÜGI JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMISE TINGIMUSED
1. Aleksei Bljahhin FIE (korraldaja), registreerimisnumber 14236389, Külmallika 16 Tallinn 12616, tel. +372 5 142 537, aleksei.bljahhin@gmail.com korraldab kontserte ja muid üritusi ning müüb neile pileteid, samuti korraldab kontserdisalvestuste tasulist vaatamist.

2. Piletite eest tasumine toimub pangaülekandega või maksesüsteemidega (nt Stripe, PAYPAL, PAYSERA, MONTONIO) ning piletid saadetakse kasutajale elektroonilisel kujul pärast makse laekumist.

3. Ostja on kohustatud edastama korraldajatele kehtiva e-posti aadressi piletite ja uudiskirjade saatmiseks.

4. Korraldaja võib piirata piletite arvu ühe kasutaja kohta.

5. Kasutajal on õigus piletid korraldajale tagastada ning korraldaja tagastab tasutud summa hiljemalt 3 päeva enne ürituse algust.

6. Sooduspiletite ostmisel peab kasutaja olema valmis enne ürituse algust esitama piletikontrollis vastavad dokumendid.

7. Maksete kiireks ja mugavaks töötlemiseks teeb korraldaja koostööd järgmiste ettevõtetega:

7.1 PaySera https://www.paysera.ee/, Pilaitės pr. 16, Vilnius, esindus Eestis: Tornimäe tn 5 Kesklinna linnaosa, Tallinn Harju maakond 10145, tel +3726165022.
7.2 Stripe, https://stripe.com/en-ee
7.3 Montonio https://montonio.com/ Staapli tn 12-13, Tallinn
7.4 PAYPAL https://www.paypal.com/

8. Kasutajal on igal ajal õigus tagasi võtta nõusolek oma isikuandmete kasutamiseks, nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist, samuti kogutud isikuandmete kustutamist või eemaldamist, sealhulgas isikuandmete kustutamist kasutaja kontolt. Kasutajal on õigus igal ajal uudiskirja tellimisest loobuda.