Koncerts ⭐Bahs... un ne tikai⭐ - tā ir īsta estētiska dāvana klausītājiem.

📆 17.08.2024 Liepāja
📆 28.09.2024 Jūrmala

Labākie Baha darbi dažādu laikmetu un ēru komponistu apdarē. Šajā burvīgajā vakarā klausītājus gaida skaņu krāšņums un daudzveidība! Katrs no mums varēs izjust mūzikas maģiju, kas caurvij gadsimtus un vieno paaudzes. Šis vakaras būs, pilns ar neaizmirstamām melodijām, kas atdzīvosies talantīgu mūziķu izpildījumā.

Klausītājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja izbaudīt labākos Baha darbus apdarē no ✅R. Šūmana, ✅A. Ziloti, ✅M. Hesa, ✅G. Bernala, ✅I. Frolova
un koncerta solista čellista ✅Kirila Varjaša.


⭐Kirils Varjašs — ungāru čellists, kurš pēdējos desmit gadus atjauno un attīsta "Veco
izpildītājmākslas skolu". Viņš uzstājas koncertos dažādās pasaules valstīs gan kā solists, gan kā kamermūzikas ansambļu mūziķis.

⭐Aleksejs Bahirs — latviešu vijolnieks, starptautisko konkursu laureāts, profesionālais mūziķis, kurš vienlīdz veiksmīgi piedalās gan klasiskos akadēmiskos projektos, gan dažādos mūsdienu mūzikas žanros. Viņa meistarība un daudzpusība ļauj viņam būt pieprasītam gan Latvijas, gan ārzemju skatuvēs.

⭐Tatjana Čigorska — latviešu pianiste, starptautiska līmeņa koncertmeistare, mūzikas pedagoģe, aranžētāja, dažādu lekciju un kursu bērniem autore.

Mēs gaidām jūs, lai kopā baudītu Johana Sebastiāna Baha mūzikas krāšņumu un neaizmirstamus brīžus mākslas pasaulē. Nepalaidiet garām reto iespēju ienirt bagātajā muzikālajā mantojumā un izbaudīt tā mūžīgo skaistumu un aktualitāti. ❤️
Paklausieties dažus fragmentus no šī koncerta
I.S Bach - Siciliano
J.S. Bach: Gavottes 1 & 2 from English Suite No. 6 in D Minor, BWV 811 (Fragment)
Nospiediet pogu "Turpināt", lai uzzinātu koncerta programmu, izpildītāju biogrāfijas un biļešu cenas.